AUTOBUSY

Oferujemy przewóz osób wygodnym i bezpiecznym autobusem. Zaletą naszych autobusów jest to, że są przystosowane do nawet najbardziej wymagających oczekiwań. Nasze autobusy mają pełne wyposażenie. W końcu podróż autokarem to wyzwanie i przygoda, podczas której pragniemy czuć się komfortowo. Macie do dyspozycji komfortowe fotele, klimatyzację i inne udogodnienia. Nasza firma „Busik” jest od tego, aby nawet najdłuższa podróż autobusem stała się dla Was przyjemnością.

Oferujemy dwa komfortowe autobusy przystosowane do przewozu 30 osób plus kierowca z klimatyzacją i wygodnymi fotelami i jeden autobus na dłuższe trasy z dwoma kierowcami i miejscem dla 49 osób oraz z luksusowym wyposażeniem – klimatyzacją, dwoma monitorami telewizyjnymi, indywidualnym nagłośnieniem, wideo i barkiem. Wynajem autokarów Warszawa – do Waszych usług.

Wynajmujemy autokary do przewozów krajowych i zagranicznych. Posiadamy pełne zezwolenia do podróży po całym świecie. Każde zlecenie na jazdę autobusem jest przy tym traktowane indywidualnie – uwzględnimy wszystkie oczekiwania i wymogi.

Wiemy, że podróż autokarem jest często stresująca, gdyż wiąże się z wyruszeniem w daleką trasę i podróżą w obcej przestrzeni. Pragniecie poczuć się bezpieczni. Często podróżujemy razem z dziećmi, które się nudzą i są wymagające. Może nas wytrącić z równowagi nawet najmniejsze opóźnienie. Niektórzy z Was wyprawiają się pierwszy raz w tak dalekie trasy. Bierzemy pod uwagę tę wszystkie okoliczności i staramy się, aby Wasza podróż była jak najmniej stresująca i bezpieczna. Postaramy się, aby podróż autobusem razem z nami była dla Was przygodą i wyzwaniem, bo życie jest po to, aby czerpać z niego garściami.

keyboard_arrow_up