BUSY

Podróżujcie z nami komfortowym i bezpiecznym busem. Oferujemy wynajęcie busa zarówno na podróże krajowe, jak i zagraniczne. Zaletą naszym busów jest pełne wyposażenie i przystosowanie do Państwa oczekiwań. Są komfortowe fotele i inne udogodnienia. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie – jesteśmy otwarci na oczekiwania.

W ofercie mamy luksusowy bus z siedmioma miejscami, klimatyzacją, skórzanymi siedzeniami i stolikiem, bus specjalnie przystosowany do przewozu Młodej Pary do ślubu i na wesele z video i klimatyzacją oraz busy z 19, 21 i 23 miejscami. Wypożyczalnia busów Warszawa – do Waszych usług.

Naszym priorytetem jest, aby podróż była dla Was przyjemnością. Często cała wyprawa maluje się w niewesołych barwach. Chcecie dojechać na miejsce, jest to bardzo pilne, a brakuje auta. W dodatku wiele osób martwi się, czy kierowca dojedzie na czas. Rozumiemy Wasze zatroskanie i to, że macie przed podróżą milion pytań w głowie. Razem pokonamy wszystkie ograniczenia i sprawimy, że podróż naszym busem będzie dla Was przyjemnością i luksusową przygodą, pełną spokoju i bezpieczeństwa. Wynajem busów w firmie „Busik” to komfort i bezpieczeństwo.

Możecie czuć się bezpiecznie, bo posiadamy pełne zezwolenia do podróży po całym świecie.

keyboard_arrow_up