Wynajem autobusów i autokarów Warszawa

Podróż autobusem dla wielu osób może być stresująca, lecz nowoczesne i w pełni wyposażone pojazdy zapewniają bezpieczeństwo i duży komfort podróży. Wycieczka autobusem może być bardzo ciekawa, dzięki temu, że pozwala podziwiać widoki za oknem (co ma duże znaczenie zwłaszcza gdy jedzie się w dalszą podróż), a także integrować się z innymi pasażerami. Podróż w przyjaznej atmosferze mija szybko i miło. Decydując się jednak na wynajem autobusów, warto dokładnie przeanalizować dostępne oferty i wybrać te najkorzystniejsze!

Dlaczego warto postawić na wynajem naszych autobusów?

Wynajem autokarów u nas to gwarancja zadowolenia i to z wielu powodów. Po pierwsze, nasze pojazdy są nowoczesne i są kompletnie wyposażone, co przekłada się na komfort jazdy. W naszej ofercie możliwy jest wynajem dwóch mniejszych autobusów do przewozu 30 osób (nie licząc kierowcy), które posiadają klimatyzację oraz bardzo wygodne fotele. Istnieje również opcja zarezerwowania większego autokaru, który posiada miejsca dla aż 49 osób. Charakteryzuje się on luksusowym wyposażeniem: klimatyzacją, dwoma monitorami telewizyjnymi, indywidualnym nagłośnieniem, wideo i barkiem. Jest to autobus idealny na dłuższe, często zagraniczne wyjazdy, dlatego w trasę wyjeżdża dwóch kierowców, co zapewnia większe bezpieczeństwo i szybsze pokonanie danej trasy. Nasi kierowcy to osoby kompetentne oraz posiadające duże doświadczenie. Służą także pomocą pasażerom, informując ich o szczegółach związanych z daną trasą, zatrzymując się na ich życzenie, czy pomagając z bagażem. Wszystkie przejazdy realizowane są punktualnie, zgodnie z ustalonym wcześniej grafikiem.

Kto może zainteresować się wynajmem autokarów?

Korzystanie z wynajętych autobusów to częste rozwiązanie po które sięgają organizatorzy różnych imprez i wycieczek, a także pielgrzymek. Nie ważne czy transport potrzebny jest by dojechać na wesele, festiwal, imprezę sportową, konferencję czy targi. Obsługujemy osoby prywatne, jak i firmy. Każdy, kto jest zainteresowany wynajęciem autokarów jest zaproszony do kontaktu z nami. Najważniejsze są dla nas oczekiwania i potrzeby klientów, do których się dostosowujemy. Każda z ofert jest traktowana przez nas indywidualnie, gdyż przykładowo wycieczka szkolna charakteryzuje się inną specyfiką niż pielgrzymka, a ta z kolei znacząco różni się od wyjazdu na wakacje. Uwzględniamy rodzaj trasy, jej długość, wiek i potrzeby pasażerów, a także wiele innych kwestii.

Dlaczego warto tam zaufać? Ponieważ posiadamy doświadczenie, a także koncesję krajową i zagraniczną. Na nasze usługi zdecydowało się już wiele osób i instytucji, a ich pozytywna ocena jest dla nas najlepszą nagrodą. Miejscem, gdzie znajduje się nasza siedziba jest miasto Warszawa i to właśnie na jej terenie i w okolicach obsługujemy jedno, jak i wielorazowe przejazdy na wydarzenia okolicznościowe. Stąd umożliwiamy także podróż w najdalsze zakątki Polski, a także poza jej granice.

keyboard_arrow_up